Naše certifikáty

Obě naše provozovny jsou certifikovány podle standardu IFS (Internacional Food Standard), který nám mimo jiné umožňuje dodávat zboží nejen do obchodních řetězců v České republice, ale i do zahraničí.

Jsme majiteli certifikátů UTZ a RSPO. Tyto standardy pomáhají zlepšit životní úroveň zemědělců a zajistit trvalou udržitelnost zdrojů.

Dále jsme držiteli licence od Sdružení celiaků. Tato licence nás opravňuje k používání loga s přeškrtnutým klasem u kokosové tyčinky Flint, které udává, že výrobek splňuje kritéria zdravotní nezávadnosti pro osoby trpící celiakií.

 

IFS certifikace 

Mezinárodní standard IFS (International Food Standard) je zaměřený na bezpečnost, kvalitu produktů a zpracování při výrobě potravin s vysokým zaměřením na provozní předpoklady. Předmětem certifikace IFS je výroba a nakládání s nebalenými produkty.      

2022

IFS_CHR_2022_CZIFS_PCE_2022_CZ 

 

2021

IFS_CHR_2021_CZ  IFS_PCE_2021_CZ

 

UTZ certifikace

Jedná se o celosvětový certifikační program, který stanovuje normy pro odpovědnou zemědělskou výrobu a dodávky kávových, kakaových a čajových výrobků.

2021

UTZ_2021

 

RSPO certifikace

Tato certifikace označuje palmový olej, který pochází z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí. Pod logem zeleného palmového listu najdete produkty, které nejenom nezatěžují a neohrožují místí faunu a flóru, ale také podporují místní výrobce a snižují míru chudoby v celém regionu. Kromě toho, RSPO udržuje produkty z palmového oleje v přijatelné cenové relaci a bezdůvodně je nezdražuje.

2020

RSPO_2020